Vietnam National University, Hanoi

ویتنام

144, Xuan Thuy Street, Cau Giay District, Ha Noi, Vietnam, Hanoi Vietnam

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه ملی ویتنام در هانوی

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی ویتنام در هانوی در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی ویتنام در هانوی را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ملی ویتنام در هانوی

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی ویتنام در هانوی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی ویتنام در هانوی

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی ویتنام در هانوی

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ملی ویتنام در هانوی بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی ویتنام در هانوی: همانطور که اولین دانشگاه مدرن تأسیس شد و یکی از دو دانشگاه ملی در ویتنام، دانشگاه ملی ویتنام، هانوی (VNU) مراحل مختلفی از توسعه را پشت سر گذاشته است: دانشگاه هندوچینا در 16 مه 1906 تأسیس شد. دانشگاه ملی ویتنام (نوامبر 1945) ؛ دانشگاه هانوی (ژوئن، 1956). در دسامبر سال 1993، VNU بر اساس ادغام دانشگاه هانوی سازماندهی مجدد شد و برخی دیگر از دانشگاه های پیشرو در هانوی. ونو بزرگترین مرکز جامع آموزش عالی و تحقیقاتی در ویتنام است. VNU وظیفه تولید منابع انسانی و استعدادهای بسیار واجد شرایط برای صنعتی شدن و نوسازی کشور را به عهده دارد. VNU دارای موقعیت ویژه ای در سیستم آموزش عالی ویتنام است که طبق مقررات ویژه ای که توسط نخست وزیر منتشر شده است، فعالیت می کند. VNU مستقیماً به نخست وزیر گزارش می دهد و در سازمان پرسنلی، برنامه های دانشگاهی، تحقیقات علمی و توسعه فناوری، برنامه ریزی و امور مالی، روابط بین الملل و سایر زمینه ها از استقلال بالایی برخوردار است. VNU حق دارد مستقیماً با وزارتخانه ها، سازمان های سطح وزیر، نهادهای دولتی، کمیته های مردم شهرهای مرکزی و استانهای مربوط به امور مربوط به VNU همکاری کند. دانشگاه ها، مدارس و مؤسسات VNU وضعیت نهادهای حقوقی خود را به عنوان آموزش عالی و مؤسسات تحقیقاتی علمی تنظیم می کنند که توسط قانون آموزش و قانون علوم و فناوری تنظیم می شوند. مأموریت VNU این مأموریت را دارد:- تولید منابع انسانی با کیفیت بالا و پرورش استعدادها. - ارتقاء علوم پیشرفته، فناوری، نوسازی و انتقال دانش ؛ - و نقش یک پیشگام در اصلاح سیستم آموزش عالی ویتنام. VISE VNU انتظار می رود یکی از دانشگاه های تحقیقاتی بین رشته ای، چند رشته ای در جهان باشد که می تواند به طور قابل توجهی در صنعتی شدن و نوسازی ملی نقش داشته باشد. برتری شعار از طریق دانش. استراتژی یکی از وظایف استراتژیک VNU ایجاد و توسعه برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد برای رعایت استانداردهای بین المللی است که در نهایت VNU را به یک مرکز دانشگاه تحقیقاتی تبدیل می کند و به استانداردهای بین المللی می رسد. این به بهبود مبنای علمی، فناوری و اقتصادی و اجتماعی ویتنام کمک می کند. VNU دارای 8 دانشگاه عضو، 4 مدرسه وابسته و 7 موسسه تحقیقاتی است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی ویتنام در هانوی اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.