VILNIUS TECH: Vilnius Gediminas Technical University

لیتوانی

Vilnius Campus, Vilnius Lithuania

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس

تعداد دانشجویان دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس بیشتر بدانیم:

دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس: دانشگاه فنی Vilnius Gediminas (Vilnius Tech) یک موسسه آموزش عالی عمومی است که در ویلنیوس پایتخت لیتوانی واقع شده است. تأسیس در سال 1956 Vilnius Tech یکی از بزرگترین دانشگاه های تحقیقاتی در لیتوانی با تمرکز بر فناوری ها و مهندسی و تأکید شدید بر همکاری های دانشگاهی است. دانشگاه از 10 دانشکده تشکیل شده است: انستیتوی هواپیمایی Antanas Gustaitis، معماری، مدیریت تجارت، مهندسی عمران، صنایع خلاق، الکترونیک، مهندسی محیط زیست، علوم بنیادی (ICT و علوم رایانه)، مکانیک، مهندسی حمل و نقل و برنامه های مطالعه در هر 3 سطح برنامه مطالعه : کارشناسی (BSC)، فارغ التحصیل (MSC)، دکترا در 11 رشته علوم. برنامه های مطالعه در زمینه های مهندسی، اطلاعات و علوم فناوری 70 ٪ از کل برنامه های مطالعه فناوری Vilnius را ایجاد می کند. بیش از نیمی از کل برنامه های مطالعه بین رشته ای هستند. 30 ٪ از کل برنامه های مطالعه به زبان انگلیسی آموزش داده می شود (تعداد کلی ماژول های مطالعه موجود به زبان انگلیسی بیش از 500 است) که بستر محکم برای فعالیت های بین المللی تبادل دانشگاهی را فراهم می کند. 12،7 ٪ از کل دانشجویان بین بیش از 79 کشور جهان بین المللی - به دنبال یا مبادله هستند. نسبت دانش آموزان/دانشگاهی کارکنان 10: 1 و 73 ٪ از کل کارکنان دانشگاهی دارای مدرک دکترا است. بیش از 450 شریک فناوری Vilnius Tech، آموزش عالی و پژوهشی در تقریباً 70 کشور جهان - اروپا، آسیا، آمریکای شمالی و جنوبی، آفریقا و استرالیا. این مشارکت مبتنی بر تحرک دانشگاهی کارکنان و دانشجویان، تحقیقات مشترک و فعالیت های پروژه، به اشتراک گذاشتن ارزش های اتحادیه اروپا، شیوه های خوب و تخصص است. فعالیت های تحقیقاتی فناوری Vilnius در 3 مرکز تحقیقات دسترسی آزاد، 13 موسسه تحقیقاتی و 22 آزمایشگاه تحقیقاتی انجام می شود. Vilnius Tech 15 ژورنال تحقیقاتی را منتشر می کند (10 مورد از آنها در وب Clarivate Analytics Science ذکر شده است). Vilnius Tech به طور فعال با بیش از 500 شریک تجاری در لیتوانی و خارج از کشور همکاری می کند. نمایندگان تجارت از طریق مشارکت در تجدید برنامه های مطالعه، ارائه مکان های کارآموز، ارائه بورس تحصیلی برای دانشجویان، سخنرانی ها و مباحث مربوط به پایان نامه تحصیلات تکمیلی، در افزایش کیفیت برنامه های مطالعه کمک می کنند. تحقیقات و خدمات سفارشی برای مشاغل شامل بیش از 40 ٪ از کل بودجه تحقیق و توسعه فناوری Vilnius است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فنی ویلنیوس گدیمیناس اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.