Virginia Commonwealth University

ایالات متحده

Monroe Park Campus, Richmond United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ویرجینیا کامنولث در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ویرجینیا کامنولث را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ویرجینیا کامنولث:

معدل
14+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ویرجینیا کامنولث در مقطع کارشناسی:

معدل دبیرستان
14+
SAT
1070+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
80+

دانشگاه ویرجینیا کامنولث

تعداد دانشجویان دانشگاه ویرجینیا کامنولث

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ویرجینیا کامنولث

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ویرجینیا کامنولث

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ویرجینیا کامنولث بیشتر بدانیم:

دانشگاه ویرجینیا کامنولث: ریچموند، وا.، (1 فوریه 2006)؟ دانشگاه مشترک المنافع ویرجینیا یکی از هشت دانشگاه در سراسر کشور است که به عنوان یک مرکز ملی دانشگاهی در زمینه پیشگیری از خشونت جوانان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به دست آورده است. این مراکز به عنوان الگویی برای جلوگیری از خشونت جوانان و ایجاد محیطی هستند که تشویق می کند همکاری بین دانشمندان بهداشت، دانشمندان علوم اجتماعی و جامعه با هدف مشترک کاهش خشونت در بین جوانان. و کارمندانی که متعهد به پرداختن به پیشگیری از خشونت جوانان هستند،؟ گفت استفان دی. گوتفردسون، ارائه دهنده VCU و معاون رئیس جمهور در امور دانشگاهی. مرکز VCU، که به تازگی به عنوان موسسه VCU کلارک-هیل برای رشد مثبت جوانان نامگذاری شده است، پایه ای برای گسترش تلاش های فعلی در زمینه های تحقیقات خشونت جوانان و مشارکت جامعه فراهم می کند. دانشکده ها و محققان مرکز VCU برای ارتقاء مثبت جوانان و مرکز VCU برای مطالعه و پیشگیری از خشونت جوانان با هم همکاری می کنند تا برنامه های پاسخگویی جامعه را تدوین و اجرای کنند و استراتژی هایی را برای جلوگیری از خشونت جوانان ارزیابی کنند. ماهیت فرآیند انتخاب، انتخاب CDC از VCU نشان دهنده تأیید قوی از همکاری هایی است که بین VCU و جامعه ایجاد شده است؟ سعید آلبرت دی فارل، دکتری، استاد روانشناسی در VCU و مدیر مؤسسه. این موسسه همچنین نشان دهنده انواع تلاش هایی است که VCU Community Solutions در تقویت کار VCU در مورد موضوعات مهم اجتماعی در جامعه پشتیبانی می کند. مؤسسه VCU کلارک-هیل برای رشد مثبت جوانان مشارکت در زمینه رشد نوجوانان توسط ماکسین ال کلارک، دکتری، استادیار سابق روانشناسی در VCU، و جان پی هیل، دکتری، دکتری را تشخیص می دهد. رئیس سابق گروه روانشناسی VCU. کلارک، که در سال 1995 درگذشت، درگیر تحقیقاتی بود که درک توسعه نوجوانان آمریکایی آفریقایی آفریقایی و نقش فرهنگ در توسعه را گسترش می داد. هیل، که در سال 1988 درگذشت، یک محقق تحسین شده در زمینه بزرگسالی بود. کار مفهومی و نظری او بخش عمده ای از آموزش و درک فعلی روانشناسی نوجوانان را شکل می دهد. علاوه بر VCU، سایر مراکز تعالی با بودجه CDC در دانشگاه کلمبیا قرار دارند. دانشگاه هاروارد؛ دانشگاه جان هاپکینز ؛ دانشگاه هاوایی ؛ دانشگاه کالیفرنیا برکلی و پردیس های ریورساید ؛ و دانشگاه ایلینویز؟ پردیس شیکاگو. روانشناسی VCU، روانپزشکی، اپیدمیولوژی و دانشکده بهداشت جامعه درگیر در مرکز جدید عبارتند از: رابرت کوهن، دکتری، مدیر دانشیار. کوین آلیسون، دکتری، مدیر بسیج جامعه ؛ وندی کلیوی، دکتری، مدیر آموزش و مربیگری ؛ صبا ماشو، M.D، مدیر نظارت جامعه ؛ دکتری آلتا مایر، دکتری، و تری سالیوان، دکتری، دانشکده تحقیقاتی ؛ Torey Edmonds، ارتباط جامعه ؛ و آن گرین، مدیر عملیات. الیزابت اروین، دکتری، مدیر تحقیق کیفی است و از دانشکده پرستاری دانشگاه ویرجینیا است

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ویرجینیا کامنولث اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.