VIT: IndiaVellore Institute of Technology

هند

Vellore Institute of Technology, Vellore, Vellore India

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

موسسه فناوری ولور (VIT)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده موسسه فناوری ولور (VIT) در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که موسسه فناوری ولور (VIT) را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

موسسه فناوری ولور (VIT)

تعداد دانشجویان موسسه فناوری ولور (VIT)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی موسسه فناوری ولور (VIT)

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان موسسه فناوری ولور (VIT)

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره موسسه فناوری ولور (VIT) بیشتر بدانیم:

موسسه فناوری ولور (VIT): انستیتوی فناوری Vellore (VIT) یکی از مؤسسات برتر هند است که در سال 1984 توسط دکتر G. Viswanathan، صدراعظم دانشگاه تأسیس شد. دکتر G Viswanathan اولین آسیایی شد که با مدرک دکترا توسط دانشگاه ویرجینیا غربی، ایالات متحده در سال 2009 به دلیل کمک های مهم خود در آموزش عالی هند و توسعه اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفت. دولت هند VIT را به عنوان یکی از نهادهای برجسته (IOE) هند شناخته است. این موسسه فرهنگ موفقیت دانشجویی محور را توسعه داده و بالاترین اهمیت را برای اطمینان از یادگیری مداوم، آموزش و تحقیقات با کیفیت بالا ارائه می دهد. این امر باعث می شود دانشجویان برای صنعت آماده شوند و شرکت های معتبر را برای جذب آنها جذب کنند. VIT فرهنگ مناسبی از تنوع و فراگیر بودن در محوطه دانشگاه ایجاد کرده است. این امر از افکار غیر متعارف، لقاح متقابل ایده ها، استقلال، رویکردهای چند رشته ای، بین رشته ای و فراملی استقبال می کند. این طیف وسیعی از امکانات خارج از برنامه در کلاس جهانی و پشتیبانی از دانشجویان را در جایی که احساس می کنند دانشگاه خودشان برای یادگیری است، ارائه می دهد. VIT دارای شبکه های فارغ التحصیلان قوی در سراسر جهان و ارتباطات بین المللی است که به دانشجویان و اعضای هیئت علمی کمک می کند تا تماس های جهانی را برای همکاری ها برقرار کنند. VIT دائماً در بین بهترین دانشگاه ها قرار گرفته است و مایل است به عنوان یک رهبر جهانی ظاهر شود. VIT قبلاً توسط آژانس های مهم بین المللی رتبه بندی مانند رتبه بندی شانگهای Arwu، QS، Times Higher Education، News US، RUR و دیگران رتبه بندی شده است. VIT این رکورد را تعیین می کند، زیرا هفت نفر از افراد به رتبه های معتبر Quacquarelli Symonds (QS) رتبه بندی دانشگاه (WUR) در سال 2021 می رسند. هفت موضوع VIT در 450 رتبه برتر دانشگاه جهانی QS توسط موضوع قرار دارند. VIT دارای اعتبار ملی از شورای ملی ارزیابی و اعتباربخشی (NAAC)، دولت است. هند با درجه ++. VIT بیشترین تعداد انتشارات تحقیقاتی را در هند در سال 2016، 2017، 2018، 2019، 2020 به عنوان پایگاه داده Elsevier (SCOPUS) منتشر کرده است. از سال 2015 رشد قابل توجهی از شاخص H وجود دارد. VIT برخی از آزمایشگاه های وضعیت هنری را با همکاری صنایع و دولت تأسیس کرده است. هند VIT دارای ده مرکز تحقیقاتی در مناطق آینده نگر است و 300+ مشارکت دانشگاهی جهانی در حال بهره برداری دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در موسسه فناوری ولور (VIT) اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.