VNU-HCM: Viet Nam National University Ho Chi Minh City

ویتنام

VIET NAM NATIONAL UNIVERSITY HO CHI MINH CITY, Ho Chi Minh City Vietnam

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین

تعداد دانشجویان دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین بیشتر بدانیم:

دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین: دانشگاه ملی ویتنام شهر هو چی مین (VNUHCM) در تاریخ 27 ژانویه 1995 براساس فرمان شماره 16/CP دولت بر اساس ادغام نه دانشگاه در هشت عضو تأسیس شد. VNUHCM به طور رسمی در ششم فوریه 1996 آغاز شد. در سال 2001، VNUHCM مطابق فرمان شماره 15/2001/Qđ-TTG (12 فوریه 2001) مجدداً سازماندهی شد. VNUHCM مقررات سازمانی و عملیاتی خاص خود را دارد. بر این اساس، VNUHCM یک مرکز چند رشته ای، بسیار ماهر و پیشرفته برای آموزش و علوم پس از متوسطه است - فعالیت های تحقیقاتی فناوری که نقش اساسی در سیستم ملی آموزش عالی دارد و قادر به برآورده کردن نیازهای توسعه است. در حال حاضر، VNUHCM از هفت واحد عضو تشکیل شده است: دانشگاه فناوری ؛ دانشگاه علوم ؛ دانشگاه علوم اجتماعی و علوم انسانی ؛ دانشگاه بین المللی ؛ دانشگاه فناوری اطلاعات ؛ دانشگاه اقتصاد و حقوق ؛ مؤسسه محیط زیست و منابع. BESIDES، VNUHCM همچنین شامل واحدهای وابسته است که وظایف آنها آموزش است. تحقیق علمی؛ مدیریت؛ انتقال فناوری ؛ و همزمان کمک و تعامل با یکدیگر به منظور تولید قدرت سیستماتیک. دفتر مرکزی دانشگاه در Linh Trung Ward، منطقه Thủ ức، شهر هوشی مین واقع شده است. در حال حاضر، VNUHCM در حال کار بر روی پروژه بازسازی پردیس 643.7 هکتار در یک شهر مدرن است. با پیشرفت پایدار از اندازه آموزش در مدرسه سال 2018 - 2019، VNUHCM در حال حاضر 61.726 دانشجوی کارشناسی ارشد تمام وقت را آموزش می دهد. 99 رشته/گروه بزرگان مربوط به فناوری، علوم، علوم اجتماعی و علوم انسانی، اقتصاد، علوم پزشکی. از نظر تحصیلات تکمیلی، VNU-HCM 105 برنامه کارشناسی ارشد و 79 برنامه مدرک دکترا را ارائه می دهد. از نظر منابع انسانی، در سال 2017، VNUHCM بیش از 5.382 کارمند شامل 3.284 استاد، 2.098 افسر و 928 محقق است که از جمله آنها 369 استاد و استادیار، 1.141 پزشک و 2.133 کارشناسی ارشد هستند. VNUHCM به طور مداوم محتوای آموزش، روش شناسی، سرمایه گذاری در توسعه منابع انسانی، امکانات و زیرساخت ها را با هدف افزایش کیفیت آموزش و برآورده کردن نیازهای ملی برای توسعه و بین المللی بین المللی بهبود بخشیده است.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ملی ویتنام در هو شی مین اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.