Wayne State University

ایالات متحده

Main Campus, Detroit United States

0

رتبه دانشگاه

مورد تایید وزارت بهداشت

سطح الف وزارت علوم (ممتاز)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه ایالتی وین در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه ایالتی وین را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ایالتی وین:

معدل
12+
GMAT
530+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+
EN
GRE
300+

شرایط اخذ پذیرش دانشگاه ایالتی وین در مقطع کارشناسی:

SAT
1060+
EN
IELTS
6+
EN
TOEFL
79+

دانشگاه ایالتی وین

تعداد دانشجویان دانشگاه ایالتی وین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه ایالتی وین

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه ایالتی وین

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه ایالتی وین بیشتر بدانیم:

دانشگاه ایالتی وین: ترکیبی از عوامل، ایالت وین را از سایر دانشگاه ها با دیدگاه ها و تخصص های منحصر به فرد خود برای 150 سال جدا می کند، ایالت وین در حال آماده سازی دانشجویان است و تأثیر مثبتی در جهان می گذارد. 13 مدرسه و دانشکده آن بیش از 350 برنامه علمی و گواهینامه برای فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان. دانشجویان به عنوان استادان کار در آزمایشگاههای پیشرفته، تجربه کسب می کنند و مشاغل مشهور مجاور را دنبال می کنند. WSU که توسط بنیاد کارنگی با بالاترین طبقه بندی خود برای تحقیقات شناخته شده است، در صدر آموزش STEM قرار دارد و دانش آموختگان آن رهبران علوم و مهندسی هستند. مهندسی دانشکده دارای بیش از 50 برنامه مهندسی و علوم کامپیوتر و برنامه های معتبر است. این اولین بار در کشور بود که یک مدرک و گواهینامه کارشناسی ارشد فناوری جایگزین را راه اندازی کرد و کالج در ماه نوامبر برنامه مهندسی وسایل نقلیه برقی درایو را در ایالات متحده آمریکا قرار داد، این کالج یک هدیه 1 میلیون دلاری برای ایجاد یک مرکز جدید برای جهانی دریافت کرد EngineeringEducation.u.s. News & WorldReport WSU را به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های جهانی کشور ذکر کرد و برنامه هایی را در پرستاری، شیمی، روانشناسی بالینی، هنرهای زیبا، کاردرمانی، داروسازی، کار اجتماعی و موارد دیگر در 50 درصد برتر کشور قرار داد. دانشجویان ایالتی وین از جامعه محلی، ایالت نزدیک، 80 کشور و طیف گسترده ای از فرهنگ ها و مناطق اقتصادی و اجتماعی و اقتصادی و در نتیجه متنوع ترین جامعه دانشگاه میشیگان به سر می برند. نزدیک به 1،700 دانشجو بین المللی در WSU تحصیل می کنند که بیشترین تعداد دانشجویان از هند و پس از آن کانادا و چین هستند. جمع کردن نقاط منحصر به فرد برای پیشبرد دانش ضروری است، و 27000 دانش آموز دانشگاه تشویق به همکاری و تجلیل از اختلافات خود می کنند. در حالی که ایالت وین یک تجربه سنتی سنتی از زندگی در یک سالن اقامتگاه را در اختیار دانشجویان قرار می دهد، در مرکز تناسب اندام تفریحی کار می کند و در یکی از آنها تحصیل می کند پنج کتابخانه یا پیوستن به هر یک از سازمان های دانشجویی Morethan 400، مکان شهری آن را منحصر به فرد خود به شما می دهد و درهای فرصت های هیجان انگیز را باز می کند. دانشجویان ایالتی وین در آستانه بهترین بیمارستانهای کشور، شرکتهای بین المللی و موسسات حقوقی. آنها در دومین تئاتر بزرگ در ایالات متحده شرکت می کنند و در هر ورزش به تیم های حرفه ای تشویق می شوند. دانش آموزان بخشی از فرهنگ پر جنب و جوش این شهر هستند و مکان TheUniversity در Midtown-به نام یکی از برترین های برتر کشور به نام این کشور است. توسط USA Today - درگیر شدن در تمام آنچه که در دیترویت انجام می شود را آسان می کند. از سیستم جدید StreetCar گرفته تا هجوم کارآفرینان که سرمایه گذاری های خلاقانه، تجارت، آشپزی و تخصص هنری خود را در منطقه تخصص دارند، جایی بهتر از دیترویت وجود ندارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه ایالتی وین اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.