Wuhan University of Technology

چین

122 Luoshi Road, Wuhan, CN, Wuhan China (Mainland)

0

رتبه دانشگاه

سطح ب وزارت علوم (خوب)

کیفیت علمی

نمرات کسب شده دانشگاه فناوری ووهان در زمینه های کیفیت علمی به صورت زیر می باشد:
نمره کلی
0%
شهرت علمی
0%
شهرت غیر علمی
0%
نسبت استاد به دانشجو
0%
سایتیشن اساتید
0%

بین المللی بودن

ویژگی هایی که دانشگاه فناوری ووهان را می تواند مناسب دانشجویان بین المللی کند:
اساتید بین المللی
0%
دانشجویان بین المللی
0%
شبکه جهانی اطلاعات
0%
ارزش استخدام
0%
تجدیدپذیری
0%

دانشگاه فناوری ووهان

تعداد دانشجویان دانشگاه فناوری ووهان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد دانشجویان خارجی دانشگاه فناوری ووهان

0

کارشناسی
0%
تحصیلات تکمیلی
0%

تعداد اساتید و کارکنان دانشگاه فناوری ووهان

0

بومی
0%
خارجی
0%

درباره دانشگاه فناوری ووهان بیشتر بدانیم:

دانشگاه فناوری ووهان: دانشگاه فناوری ووهان (از این پس به عنوان WUT) در تاریخ 27 مه 2000، از دانشگاه فناوری سابق ووهان (تأسیس در سال 1948)، دانشگاه حمل و نقل ووهان (تأسیس در سال 1946) و دانشگاه پلی تکنیک خودرو ووهان (تأسیس در سال 1958) ادغام شد. WUT یکی از دانشگاه های پیشرو چین تحت مدیریت مستقیم وزارت آموزش و پرورش و یکی از دانشگاه های موجود در لیست دانشگاه ها و رشته های طبقه جهانی است. WUT همچنین به طور مشترک توسط وزارت آموزش و پرورش، وزارت حمل و نقل، اداره امور خارجه اقیانوسی و اداره امور خارجه علوم، فناوری و صنعت برای دفاع ملی ساخته شده است. در 70 سال گذشته، WUT بیش از 500000 مهندس و تکنسین را پرورش داده و خود را تحت مدیریت مستقیم وزارت آموزش و پرورش برای پرورش استعدادهای گرا در سه بخش صنعتی حفظ کرده است: صنعت مصالح ساختمانی، صنعت حمل و نقل و صنعت خودرو و صنعت خودرو و صنعت خودرو حفظ خود یک پایگاه مهم برای پرورش استعدادهای سطح بالا برای سه بخش صنعتی و همچنین دستیابی به دستاوردهای علمی و فناوری قابل توجهی. با عمل آموزش طولانی مدت دانش آموزان، WUT سیستم ایدئولوژی آموزشی را با ویژگی های متمایز تشکیل داده است: تمرکز بر روی Lofty ایده آل برای ساختن یک دانشگاه عالی برای به دست آوردن یک شناخت و تحسین در سراسر جهان، دانشگاه روح "صدا در اخلاق، گسترده در یادگیری و پیگیری تعالی" را جعل کرده است، و اصل هدایت "پرورش دانشجویان را به عنوان ذات ما انجام می دهد و می گیرد. توسعه دانشگاهی به عنوان اولویت ما "، و مفهوم آموزشی" اجرای آموزش عالی، پرورش استعدادهای عالی و ایجاد یک زندگی عالی "را اعمال کرد. WUT متعهد به ساختن یک دانشگاه عالی است که آموزش عالی را برای هدایت دانشجویان ما به زندگی برآورده شده با تعقیب عالی و توانایی عالی ارائه می دهد. این دانشگاه دارای 24 مدرسه دانشگاهی، 4 آزمایشگاه کلیدی دولتی، 8 رشته کلیدی دولتی، 84 برنامه دکترا، 216 برنامه کارشناسی ارشد و همچنین 90 برنامه لیسانس است. WUT دارای 34 مرکز تحقیقاتی نوآورانه با سطح پیشرو بین المللی از جمله دو آزمایشگاه کلیدی دولتی، یک آزمایشگاه مهندسی ایالتی، یک مرکز تحقیقات مهندسی ملی و آزمایشگاههای سطح وزیران یا استانی در زمینه های مواد جدید و مصالح ساختمانی، حمل و نقل و تدارکات، مکاترونیک و خودرو است. فناوری اطلاعات، انرژی جدید، منابع و فناوری محیط زیست و همچنین ایمنی عمومی و مدیریت اضطراری. در همین حال، این دانشگاه حدود 230 مرکز تحقیقات مشترک با دولت ها و شرکت های محلی ایجاد کرده است. از سال 2010، WUT 14 جایزه ملی علوم و فناوری را بدست آورده است که در صدر موسسات آموزش عالی چین قرار دارد.

sailboat-horizon2

می خواهید برای تحصیل در دانشگاه فناوری ووهان اپلای کنید؟

کارشناسان موسسه مهاجرتی قایق با سالها تجربه در اخذ پذریش بهترین دانشگاه های جهان در خدمت شما هستند.

حداکثر کردن منافع شما
بسیاری از موسسه های مهاجرتی متقاضیان را به سمت برنامه هایی که بیشترین سود منفعت مالی را برای آنها دارد سوق می دهند.
اطلاعات دقیق و به روز
برنامه های تحصیلی و مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند. بسیاری از مشاورین تسلط کافی بر رنج بالای گزینه ها و برنامه ها را ندارند.
سرعت و کیفیت خدمات
تعداد پرسنل بسیاری از موسسه های مهاجرتی کمتر از آن است که به تک تک پرونده ها وقت و دقت کافی داده شود و در نتیجه اهداف شما در خطر قرار می گیرد.